Kozí farma Úvalno - Šťastné kozy

Kristýna Šťastná, 793 91 Úvalno č.p. 87, tel. +420 774 240 851, e-mail: kristyna@kozyuvalno.cz, IČ: 034 620 30, DIČ: CZ 82 510 348 80


Kozí farma Úvalno - Šťastné kozy
Rodinné Jeseníky

Ubytování na Kozí farmě

Nabízíme k pronájmu celý objekt domečku, který v minulosti sloužil jako výměnek.

V roce 2011 prošel celkovou rekonstrukcí. Jedná se o malé (70 m2), za to krásné ubytování na Kozí farmě. Objekt obsahuje tři místnosti s možností až 6 lůžek + přistýlky, Wi-fi, sociální zařízení s prostorným sprchovým koutem a vybavenou kuchyní, které jsou součástí původní, plně funkční kachlová kamna. Objekt se nachází na dvoře statku rodiny Šťastných, ke kterému patří společný dvůr jejich početné rodiny. Z okna jednoho pokoje je výhled přímo do výběhu s kozami.

V místě ubytovaní je možnost si prohlédnout kozí farmu a ochutnat, popřípadě zakoupit produkty z kozího mléka.

Majitelům farmy patří i malý rybník, vzdálený cca 1000 m. Ani milovníci sportu nezahálí, v obci je postaveno víceúčelové hřiště a tenisový kurt.

Úvalnem také prochází cyklostezka Slezská magistrála (Jeseník-Krnov-Opava-Kravaře-Hlučínské jezero) http://slezska-magistrala.webnode.cz/. V horkém počasí můžete navštívit Plovárnu na výsluní, jde o první biotopové koupaliště v kraji, z kterého je výhled na široké okolí.

Pokud nemáte strach z výšek, určitě navštivte rozhlednu Hanse Kudlicha, která je nedílnou součástí naší Obce (http://www.hans-kudlich.cz/).

Za zmínku stojí i retro muzeum na faře http://pavelkarmelita.blog.cz/1209/retro-muzeum-v-uvalne a galerie na Rychtě http://pavelkarmelita.blog.cz/1106/galerie-na-rychte . Samotná budova Rychty v sobě ukrývá dveřní labyrint a zdcadlové bludiště, kde vchod do bludiště je skrze starou dřevěnou sříň.

V okolí je možno rybařit ( Slezská Harta – 22km, Pocheň – 3km). 0,5 km od naší obce je hraniční přechod Polsko-Branice.

Pokud Vám nevadí pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu, je možnost vyrazit na pěší turistiku. Z obce Úvalno dojdete pěšky na zříceninu hradu Šelenburg (viz odkaz níže), krnovskou rozhlednu Cvilín (viz odkaz níže), Petrův rybník, kolem kterého prochází již zmiňovaná cyklostezka a pěšky dojdete i do Polska.

Ubytování pouze do konce Srpna.

Nástup 15:00, odchod 10:00.

 

Kontakt

Kozí farma Úvalno

Kristýna Šťastná

793 91 Úvalno č.p. 87

e-mail: kristyna@kozyuvalno.cz, web: www.kozyuvalno.cz

tel: +420 774 240 851 

IČ: 034 620 30, DIČ: CZ 82 510 348 80 

 

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Formulář

Zadejte kontrolní součet čísel 2,1:
 
Rodinné Jeseníky JESENÍKY originální produkt® Svaz Firemních Zpracovatelů Svaz chovatelů ovcí a koz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies